Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa na Warsztaty „Hand Made”, które prowadzimy w naszej pracowni. Jest to propozycja dla każdego, bez względu na wiek czy wykonywany zawód. Uczestnicy spotkania nie muszą posiadać żadnych wybitnych umiejętności manualnych. Tutaj każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Dzięki uczestnictwu w warsztatach poznacie Państwo tajniki tworzenia unikatowych elementów garderoby - takich jak: broszki, spinki czy oryginalna biżuteria - z różnego rodzaju materiałów (tkanina, srebro, kamienie naturalne i co tylko przyjdzie nam do głowy...). Stworzone rękodzielnicze cuda mogą stać się wspaniałym prezentem dla naszych najbliższych!

Prowadzimy także warsztaty hobbystyczne, dotyczące technik zdobienia przedmiotów (Decoupage, Scrapbooking) i tworzenia ozdób. Przywracamy do życia stare przedmioty a nieciekawym nadajemy blasku.

Jeśli, tak jak my, zakochaliście się Państwo w laleczkach Tildach, u nas macie niepowtarzalną okazję wykonać je samemu. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie obcowaliście z maszyną do szycia, krok po kroku nauczymy Was w jaki sposób powstaje ta niesamowita mała przyjaciółka.

Prowadzimy również sprzedaż artykułów hand made oraz kolekcji autorskich, z których wiele brało udział w pokazach OFF Fashion.

Naszym celem jest pomoc w odkrywaniu nowych pasji i twórczych sposobów na relaks. Tutaj ograniczeniem nie będzie nawet Wasza wyobraźnia!